پیام ناشناس دایگو

برترین ابزار برای دریافت ناشناس پیام ها از دوستان و کاربران خود

1

امکان چت ناشناس

امکان چت ناشناس در پیان ناشناس دایگو بصورت ناشناس فراهم شده است. شما می‌توانید بصورت ناشناس با ارسال کننده پیام چت ناشناس داشته باشید و به پیام‌ها پاسخ دهید. این امکان باعث ارتقاء تجربه کاربری شما در دایگو می‌شود.

2

پروفایل و توضیحات اختصاصی

با قرار دادن توضیحات (بیو) اختصاصی برای صفحه خود، میتوانید صفحه خود را به شکلی منحصر به فرد نمایید. همچنین، امکان افزودن پروفایل اختصاصی به صفحه خود را دارید. این اقدامات باعث افزایش جذابیت و تمایز صفحه شما خواهد شد.

3

ارسال فایل‌های تصویری

در چالش پیام ناشناس، علاوه بر امکان ارسال پیام‌های متنی، شما می‌توانید پیام‌های تصویری مورد نظر خود را نیز ارسال و دریافت کنید. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که تجربه خود را با به اشتراک گذاری تصاویر و فایل‌های تصویری بهبود بخشید.

4

اتصال به پیامرسان ایتا

پیام ناشناس دایگو میتواند به ایتا متصل شود. این امکان را می‌دهد که پیام‌های ناشناس شما مستقیماً در ایتا برای شما ارسال شود و نیازی به مراجعه مجدد به سایت نخواهید داشت. این اقدام باعث سهولت در دسترسی به پیام‌های شما می‌شود.

5

گزینه ورود خودکار

با فعال کردن ورود خودکار، می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن هر بار رمز خود با میتوانید با حساب دایگو خود وارد پیام ناشناستان شوید. این ویژگی باعث سهولت در دسترسی به پیام‌های ناشناس شما می‌شود و فرآیند ورود را ساده‌تر می‌کند.

6

فیلتر کلمات نامناسب

پیام ناشناس دایگو این امکان را فراهم کرده است که شما می‌توانید کلمات مورد نظر خود را در ناشناستان فیلتر کرده و از ارسال آنها جلوگیری کنید. این ویژگی به شما امکان امنیت بیشتری را می‌دهد و از ارسال پیام‌های نامناسب جلوگیری می‌کند.

7
اتصال به پیامرسان بله

پیام ناشناس دایگو میتواند به ایتا متصل شود. اتصال به بله این امکان را می‌دهد که پیام‌های ناشناس شما مستقیماً در بله برای شما ارسال شده و نیازی به مراجعه مجدد نیست. این ویژگی باعث سهولت در دسترسی به پیام‌های ناشناس شما می‌شود.

8
محیط کاملاً امن

پیام ناشناس دایگو امکانی را فراهم کرده است که می‌توانید از ابزار هوش مصنوعی دایگو در پیام ناشناس خود استفاده کرده و بصورت خودکار هوش مصنوعی پیام های شمارا قبل از ارسال برسی کرده و پیام های نامناسب را برای شما نمایش نمیدهد.

9
صفحه ای بدون تبلیغ

در صفحه پیام ناشناس دایگو ، هیچگونه تبلیغاتی نمایش داده نمیشود و محیطی بدون تبلیغ و موارد اضافه در اختیار شما قرار خواهد گرفته است . این ویژگی باعث ارائه تجربه کاربری ای بدون مزاحمت های تبلیغاتی برای کاربران شما می‌شود.

اندازه صفحه شما یا زوم مرورگرتان مناسب نیست. جهت مشاهده سایت صفحه گوشی خود را افقی کنید!